Fasády bez kompromisov

SCANROC je prevetrávaný fasádny systém založený na špičkovej škandinávskej technológii. Vďaka využitiu moderných materiálov a inovatívneho fyzikálneho riešenia, poskytuje skvelé tepelno-izolačné vlastnosti. Vnútorná trvalo prevetrávaná konštrukcia potom zaručuje ideálny komfort bývania a inteligentný odvod vlhkosti.

Rodinné domy

SCANROC je ideálnym riešením pre rekonštrukcie a novostavby rodinných
domov – zatepľuje, bojuje s vlhkosťou a vyzerá výborne.

Bytové a panelové domy

Pre bytové a panelové domy prináša SCANROC zdravé a komfortné bývanie, je absolútne nehorľavý a certifikovaný pre výškové stavby.

Pre profesionálov

I.MAR spol. s.r.o.,  distribútor fasádneho systému SCANROC, je partnerom pre architektov, dizajnérov, projektantov, predajcov a stavebné firmy.

Vysoko účinné zateplenie

Komfortné a zdravé bývanie

Ideálne pre výškové budovy

Luxusný vzhľad domu

Montáž za každého počasia

Garancia funkčnosti 50 rokov

Prečo fasádny systém SCANROC?

SCANROC je komplexný zatepľovací systém prevetrávanej fasády tvorený z troch základných komponentov: oceľovým roštom pripevneným ku stene budovy, tepelnou izoláciou a vonkajším obkladom, ktorý svojim vzhľadom pripomína tehlovú stenu.

Medzi izoláciou a obkladom je vzduchová medzera, ktorá je kľúčovým prvkom celého systému. Vzduchová medzera zaručuje vyrovnávanie teplôt a aktívne odvádza vlhkosť.

Fasádny systém SCANROC sa už 20 rokov vyrába s použitím moderných švédskych vysoko kvalitných technológií v európskych výrobných závodoch na Ukrajine a v Španielsku.

Referencie

Zobraziť všetky referencie

Zaujali sme vás? Máte nejaké otázky?

Kontaktujte nás