I.MAR spol. s r. o. je spoločnosť, ktorá sa zaoberá stavebnou výrobou, obnovou bytových domov, montážou výťahov a predajom a montážou zariadení z oblasti zelených energií. Už od roku 2010 ponúkame zákazníkom všetko pre kompletnú realizáciu stavby.

V našej spoločnosti sa časom vypracoval kvalifikovaný tím odborníkov, ktorí sú vyškolení v rôznych sférach stavebníctva. Aktívnou činnosťou v rôznych zónach stavebníctva vieme zabezpečiť dodávku stavby na kľúč.

Spoločnosť I.MAR spol. s r. o. svojou činnosťou pokrýva územie celej Slovenskej republiky a je vyhľadávaným partnerom. Počas hlavnej sezóny v stavebníctve pracuje na projektoch spoločnosti po celom Slovensku cez 200 ľudí.

Spoločnosť I.MAR spol. s r. o. disponuje skladovými priestormi o rozlohe 2500 m², lešením o ploche 10 000 m² a technickým vybavením, vďaka čomu dokáže efektívne realizovať stavebné zákazky.

Na konte spoločnosti I.MAR spol. s r. o. je viac ako 100 referenčných objektov. Známkou kvality a efektívnosti spoločnosti je aj fakt, že spoločnosť I.MAR je partnerom obchodného reťazcu Kaufland, pre ktorého spoločnosť realizuje rekonštrukcie jednotlivých obchodných prevádzok po celej Slovenskej republike.

Názov projektu: Zvýšenie skladovacej a výrobnej kapacity stavebnej spoločnosti prostredníctvom výstavby výrobno-skladových priestorov

Investor:
I.MAR spol. s r. o.
Miesto výstavby: Chrenovisko 2679, 979 01 Rimavská Sobota

Začiatok stavebných prác:
3/2020

Ukončenie stavebných prác:
12/2020

Realizované s finančnou podporou Úradu podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu – program Podpora najmenej rozvinutých okresov

Aktívne pôsobíme na celom území Slovenska.
Naša expertíza v oblasti obnovy bytových domov,

energetiky a stavebníctva má široké portfólio.

Prehľad vybraných projektov

Zaujali sme vás? Máte nejaké otázky?

Kontaktujte nás