O nás

I.MAR spol. s r. o. je spoločnosť, ktorá sa zaoberá stavebnou výrobou, obnovou bytových domov, montážou výťahov a predajom a montážou zariadení z oblasti zelených energií. Už od roku 2010 ponúkame zákazníkom všetko pre kompletnú realizáciu stavby.

V našej spoločnosti sa časom vypracoval kvalifikovaný tím odborníkov, ktorí sú vyškolení v rôznych sférach stavebníctva. Aktívnou činnosťou v rôznych zónach stavebníctva vieme zabezpečiť dodávku stavby na kľúč.

Spoločnosť I.MAR spol. s r. o. svojou činnosťou pokrýva územie celej Slovenskej republiky a je vyhľadávaným partnerom. Počas hlavnej sezóny v stavebníctve pracuje na projektoch spoločnosti po celom Slovensku cez 200 ľudí.

Spoločnosť I.MAR spol. s r. o. disponuje skladovými priestormi o rozlohe 2500 m², lešením o ploche 10 000 m² a technickým vybavením, vďaka čomu dokáže efektívne realizovať stavebné zákazky.

Na konte spoločnosti I.MAR spol. s r. o. je viac ako 100 referenčných objektov. Známkou kvality a efektívnosti spoločnosti je aj fakt, že spoločnosť I.MAR je partnerom obchodného reťazcu Kaufland, pre ktorého spoločnosť realizuje rekonštrukcie jednotlivých obchodných prevádzok po celej Slovenskej republike.

Referencie

Zobraziť všetky referencie

Zaujali sme vás? Máte nejaké otázky?

Kontaktujte nás